Starcraft II için 250 bin imzaya yaklaşıldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Starcraft II için 250 bin imzaya yaklaşıldı
Blizzard tarafından geliştirilen ve şu sıralar kapalı betası devam eden RTS oyunu Starcraft II, milyonlarca PC kullanıcısının hayallerini süslüyor. Özellikle korsan faktörünün önemli bir problem olduğu günümüzde, Blizzard da önlem almaktan kaçınmamış ve Starcraft II'nin Lan desteğini kaldırdığını, tüm işlemlerin Battle.net üzerinden yürütüleceğini bildirmişti.

Tabii ki bu açıklama çoğu Starcraft severi üzmüş ve hareket geçirmişti. Hemen oyuna Lan desteğinin eklenmesi için imza kampanyası başlatılmış ve 3000 imza toplanmıştı. Haliyle bu rakam, Blizzard için oldukça küçük bir kitle demek, ancak zaman geçtikçe sayıda da değişiklikler oldu. Şimdi 250 bin imzaya yaklaşılmış durumda. Tam 249,074 (belki de yine artmıştır) imza toplanmış. Bakalım Blizzard'ın bu durum karşısında tavrı ne olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 01:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II için 250 bin imzaya yaklaşıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×