Starcraft II, şov yapacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Starcraft II, şov yapacak
Starcraft II, şov yapacak


Blizzard tarafından geliştirilen RTS oyunu Starcraft II: Wings of Liberty, tüm dünyada 27 Temmuz'da raflarda olacak. Şu an kapalı betası devam eden oyun, analistlere göre Blizzard'a hayli yüklü paralar kazandıracak. Piyasa analisti Doug Creutz'un düşüncesine göre Starcraft II, ilk yılında 5 milyon satabilir.

Starcraft II için ayrıca iki adet ek paket düşünülüyor. Orijinal Starcraft oyunu, 10 yılda 10 milyon civarında satılmıştı. Bakalım yeni yapım bu rekoru geçebilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II, şov yapacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×