Starcraft II, üçleme olacak

Hamza Bulut
Hamza Bulut 30.07.2010 - 14:15
Starcraft II, üçleme olacak

Starcraft II, üçleme olacak

BlizzCon 2008'den güzel bir haber: Starcraft II, üçleme olacak. Yapımcılar bunun nedeni olarak ise hikayenin çok geniş olduğunu ve tek bir oyun içine sığdırılamayacağını gösteriyorlar. Nedeni her ne olursa olsun Protoss, Terran ve Zerg ırkların arasındaki mücadeleyi daha fazla yaşamak hayranlarını sevindirecektir. Detaylara gelecek olursak; yayımlanacak ilk oyun Terran ırkı ile ilgili olan senaryoyu oynayacağımız "Wings of Liberty" olacak, ardından ise Zerg'leri yöneteceğimiz "Heart of The Swarm" gelecek ve son olarak da Protoss'ların hikayesini yaşayacağımız "Legacy of the Void" bizlerle olacak. Her bir senaryo kendine has bir hikayeye sahip olacak ve birbirlerinin devamı niteliğinde olmayacak. Bu güzel haberin yanı sıra Starcraft II için birkaç adet de video yayımlandı. İçerisinde üçlemenin anonsunun ve detaylarının da bulunduğu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II, üçleme olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×