Starcraft II, üçleme olacak

Hamza Bulut
Hamza Bulut 30.07.2010 - 14:15
Starcraft II, üçleme olacak

Starcraft II, üçleme olacak

BlizzCon 2008'den güzel bir haber: Starcraft II, üçleme olacak. Yapımcılar bunun nedeni olarak ise hikayenin çok geniş olduğunu ve tek bir oyun içine sığdırılamayacağını gösteriyorlar. Nedeni her ne olursa olsun Protoss, Terran ve Zerg ırkların arasındaki mücadeleyi daha fazla yaşamak hayranlarını sevindirecektir. Detaylara gelecek olursak; yayımlanacak ilk oyun Terran ırkı ile ilgili olan senaryoyu oynayacağımız "Wings of Liberty" olacak, ardından ise Zerg'leri yöneteceğimiz "Heart of The Swarm" gelecek ve son olarak da Protoss'ların hikayesini yaşayacağımız "Legacy of the Void" bizlerle olacak. Her bir senaryo kendine has bir hikayeye sahip olacak ve birbirlerinin devamı niteliğinde olmayacak. Bu güzel haberin yanı sıra Starcraft II için birkaç adet de video yayımlandı. İçerisinde üçlemenin anonsunun ve detaylarının da bulunduğu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II, üçleme olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×