Starcraft II'de önemli gelişme!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.07.2010 - 14:14
Starcraft II'de önemli gelişme!
Starcraft II'de önemli gelişme!


Efsanevi Blizzard tarafından geliştirilen RTS oyunu Starcraft II hakkında yetkililer, yeni açıklamalarda bulundu. Oyunun tasarımcılarından Rob Pardo, Starcraft II'de LAN oynanışa destek verilmeyeceğini, bunun yerine tüm oyuncuların Battle.net üzerinden oyunu oynayabileceğini açıkladı. Oyunun bu yıl sonuna doğru çıkma ihtimali bulunuyor.

Kaynak: www.incgamers.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II'de önemli gelişme!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×