StarCraft II'den yeni ekran görüntüleri

Ağahan Çelik
Ağahan Çelik 30.07.2010 - 14:15
StarCraft II'den yeni ekran görüntüleri


Blizzard'ın efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu "StarCraft'ın" devam oyunu niteliğinde olan olan "StarCraft II" için 3 adet yeni ekran görüntüsü yayımlandı. PC oyuncularının merakla beklediği "StarCraft II", 2009 yılı içerisinde PC platformu için raflardaki yerini alacak ve efsane kaldığı yerden devam edecek. Yayımlanmış olan eski ekran görüntülerine de kaynaktan ulaşabilirsiniz.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft II'den yeni ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×