StarCraft II'nin beta süresi!

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 30.07.2010 - 14:14
StarCraft II'nin beta süresi!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Blizzard'ın sabırsızlıkla beklenen oyunlarından olan "Starcraft II'nin" betası hakkında bazı açıklamalar geldi. "Starcraft II'nin" dizayn lideri Dustin Browder, oyunun beta sürümünün "Açık Beta" olacağını ve 4-6 ay arası bir sürede tamamlanacağını açıkladı. Oyunun bu sene sonu çıkmasının planlanmasına rağmen, betanın da 6 ay sürebilecek olması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

KAYNAK
StarCraft II'nin beta süresi!
kotaku.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft II'nin beta süresi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×