Starcraft II'nin ilk inceleme puanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.07.2010 - 10:16
12 yıllık bekleyişin sonucuna ilk puan geldi
Blizzard tarafından geliştirilen RTS oyunu Starcraft II, 27 Temmuz itibariyle tüm dünyada PC için satışa sunuldu. Çıkmadan önce uzun süre test edilen ve toplam maliyeti 100 milyon dolar civarında olan yapımın inceleme notları da merakla bekleniyor.

Starcraft II'nin ilk inceleme puanı
İlk inceleme notu da nihayet NZGamer'dan geldi. Starcraft II'nin ilk notu, 10 üzerinden 9.8 oldu ve "Mükemmel" yakıştırması yapıldı. Site, oyunun her yönüne 10 üzerinden 10 verirken, sadece grafiklere 10 üzerinden 9.5 puanlı layık gördü.

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II'nin ilk inceleme puanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×