Starcraft II'nin müzik albümü satışta

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.07.2010 - 11:21
Destansı maceranın, destansı melodileri
Blizzard tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Starcraft II, oyun çevrelerince büyük bir ilgiyle karşılandı. Özellikle gece satışlarına akın eden oyunun fanları, koleksiyonerlik versiyonları yanlarına alıp evlerine doğru yola koyulmuştu. Bu paketin içinde de birçok ekstra bulunuyor. Bunlardan biri de müzik albümü.

Starcraft II'nin müzik albümü satışta
Siz koleksiyonluk versiyonu satın almadınız, ama müzik albümüne sahip olmak mı istiyorsunuz? O zaman buyurun iTunes'a. Oyunda yer alan 14 şarkı, her biri 0,99 dolardan satışa sunuldu. İster tek tek alabilir, isterseniz de hepsi için 9.99 dolar ödeyebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II'nin müzik albümü satışta

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×