Starcraft'ın çıkışını engelleyen oyun!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.07.2010 - 14:14
Starcraft'ın çıkışını engelleyen oyun!
Starcraft'ın çıkışını engelleyen oyun!


Blizzard'ın önemli RTS oyunu Starcraft 2, büyük bir kesim tarafından merakla bekleniyor. Oyunseverler, bir an önce çıkış tarihinin kesinleşmesini beklerken yapımcılar ise, net bir tarih vermekten kaçınıyor ve "bu yıl sonunda çıkabilir" ihtimalini veriyorlar.

Oyun hakkında konuşan Blizzard sorumlularından Rob Pardo, Starcraft 2'nin 2007 yılında duyurulmasına rağmen, aslında geliştirilmesine daha önce başlanıldığını, ancak tasarımcı kadrolarının önemli bir bölümü World of Warcraft ile meşgul olduğu için Starcraft'ın geciktiğini söyledi.

Kaynak: play.tm
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft'ın çıkışını engelleyen oyun!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×