Starfield çıkış tarihi, videosu ve Game Pass detayları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.06.2021 - 20:16
Bethesda'nın en önemli oyunlarından biri olan Starfield için yeni bir video yayınlandı ve oyunu Xbox Game Pass'a geleceği açıklandı.

Xbox ve Bethesda E3 2021 konferansının ilk bombası uzun süredir beklenen Starfield oldu. ilk olarak üç yıl önce duyurulan oyun için kısa bir video yayınlandı. Fakat bu kısa video ile birlikte çıkış tarihi ve oyun hakkında çok önemli açıklamalara da imza atıldı. 11 Kasım 2022'de çıkacak olan Starfield PC dışında Xbox konsoluna özel olacak ve ilk günden Xbox Game Pass sistemine eklenecek. Game Pass için gerçekten de çok önemli bir haber olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

Starfield 11 Kasım 2022'de çıkacak

Starfield çıkış tarihi, videosu ve Game Pass detayları açıklandı

11 Kasım tarihinin tercih edilmesinin Bethesda tarafında da önemli bir etkisi var. The Elder Scrolls: Skyrim yine 11 Kasım 2011'de çıkmış ve ikonik bir tarih ile hafızalara kazınmıştı. 11 yıl sonra ise yine 11 Kasım tarihinde Bethesda bu sefer yeni bir evrene adım atmış olacak. Tod Howard tarafından yapılan sunumun en şaşırtıcı tarafı ise şüphesiz oyunun sadece Xbox konsollarına gelecek olması. 

Yayınlanan tanıtım videosunda ise oyunun daha önceden bilindiği gibi uzak gelecekte, yüzyıllar sonrasında geçtiği belirtildi. Önemli bir keşiften ve bu keşfin her şeyin anahtarı olmasından bahsediliyor. Yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 12:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 21:14
Hocam trailer sonunda pc ibaresi de var. Xbox'a özel olma gibi bir durum yok. Sadece ilk gün Xbox Game Pass üzerinden konsol aracılığıyla oynanabilecek deniyor.
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2021 03:39
Hocam haberde oyunun pc ye gelmeyeceği yazıyordu. Sonradan düzeltilmiş. Sakin ol. Konu özel oyun var ya da yok değil.
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 23:56
Xbox'a özel olma durumu yoktan kastın nedir? Artık özel oyunmu kaldı dediğin madana? Zamanında Only on PlayStation ibaresiyle çıkmış oyunlar pc'ye geliyor neyin özeli kaldı ki özel oyun arıyorsun. Rakip konsol üreticilerine çıkmıyorsa o oyun özel sayılır günümüzde p
Ps içinde bu durum aynı
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 13.06.2021 22:19
PlayStation’a gelmeyecek.. Buna üzüldüm cidden bir PS’ci olarak. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starfield çıkış tarihi, videosu ve Game Pass detayları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×