Starfire Injustice 2 kadrosuna katıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.08.2017 - 11:15
Tamaraneas'ın köle prensesi Starfire, Injustice 2 kadrosuna eklendi.
Warner Bros. Interactive Entertainment ve NetherRealm Studios'un sevilen oyunu Injustice 2, kadrosuna 3. DLC ile Starfire'ı ekledi. Teen Titans'ın sevilen karakteri Starfire, Injustice 2'nin Ultimate Edition, Digital Deluxe,Ultimate Pack veya Fight Pack #1 sahipleri için bugünden itibaren indirilebilir. Oyunun klasik versiyonuna sahip olan oyuncular, Starfire'ı satın alabilmek için 1 hafta daha beklemek zorunda kalacak.

DC evrenine 1980'de giriş yapan Starfire'ı Teen Titans'dan tanımanız mümkün. Tamaran adındaki bir gezegende prenses olarak doğan Starfire, öz ablasının yaptığı darbeden sonra köleliğe mahkum edilen, sonrasında da idam cezasından kaçarak Dünya'ya gelmiştir. Teen Titans ile tanıştıktan sonra uzun bir süre aralarında kalan Starfire, sonrasında Justice League'e geçiş yapmıştır. Diğer Tamaraneans'lılar gibi güneşin yaydığı ultraviole radyasyonu vücudunda depolayabilen Starfire, bu enerji ile uçabiliyor. Kölelik zamanında üzerinde yapılan testler yüzünden bu enerjiyi silah olarak da kullanabilen Starfire, çok yıkıcı sonuçlar elde edebilir. Aşağıdan, Starfire'ın yeteneklerinin gösterildiği videoyu izleyebilirsiniz.

Injustice 2, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları için mevuct.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2021 22:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
azman61
azman61 9.08.2017 20:14
sındel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 20:13
yakıyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starfire Injustice 2 kadrosuna katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×