Stargate Worlds - Yeni bilgiler

Tahir Müstecaplıoğlu
Tahir Müstecaplıoğlu 3.06.2010 - 12:31
Stargate Worlds - Yeni bilgiler
HABERİ YOLLAYAN : Sami TÜRK

İki büyük lisansla donatılmış Stargate Worlds, devasa online dünyasında büyük yankı uyandıracak. "Stargate" lisansı heyecan uyandıran "Unreal 3" motoruyla desteklenecek. Cheyenne Mountain'in yeni oyunu kısa bir süre önce duyurulduğundan beri, yeni bilgiler gelmeye başladı.

Golem'in yazdığına göre oyun, "Stargate SG-1" ve "Stargate Atlantis" serilerine isnat ediliyor ve hâlen geliştirmesinin başlangıç safhasında bulunuyor. İlk seri 10. bölümü geçmese de yapımcılar bunun oyun üzerinde etkisinin olmayacağını söylüyorlar. Oyunun kendisinde oyuncu sadece insanların rolüne girmekle kalmayıp Jaffa, Goa'uld veya Asgard olarak da online oyun dünyasında keşif yapacak. Yayımlanmasına kadar biraz daha zaman geçecek oyun, her ihtimale göre 2007 sonunda raflarda yerini alacak.

Kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 10:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stargate Worlds -  Yeni bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×