Steam kullanıcıları, bir hafta daha ücretsiz MW2'ye devam edecek

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
Steam kullanıcıları, bir hafta daha ücretsiz MW2'ye devam edecek
Steam, henüz Modern Warfare 2 almamış kullanıcılar için bir hafta daha ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor. Bu durum şu anki PC ve PS3 kullanıcıları için çift kat XP haftasına denk geliyor aynı zamanda.

4-9 Mayıs arasına denk gelen bu hafta için özel bir slogan bulmak istersek "6 günlük çift kat xp bombası" gibi bir şey bulabiliriz. Call of Duty: MW2 Stimulus Package, dün PC ve PS3'e çıktı, fiyatı ise $14.99.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 16:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam kullanıcıları, bir hafta daha ücretsiz MW2'ye devam edecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×