Steam saçmaladı!

Burçin Aygün
Burçin Aygün 1.12.2010 - 14:13
Steam bedavaya dağıtıyor
Dijital oyun dağıtımı piyasasında haklı bir yere sahip olan Steam bu sefer ilginç olaya imza attı. Store sekmesi altında yer alan King's Bounty: The Legend adlı oyun siz satın almadan bile oynanabilir halde. Eğer Steam içerisinde Store'a girer ve oyunun başlığın tıklarsanız, satın alma opsiyonu olmadan oyun için Play Now seçeneği çıkıyor. Buna tıkladığınızda oyunu satın almadan sisteminize indirebiliyorsunuz.

Steam saçmaladı!
Steam'in bu ilginç hatası herkesi çok şaşırttı. Hata düzeltilmeden evel belki de şansınızı denemek istersiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam saçmaladı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×