Steam Summer Sale'e hazır mıyız?

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 18.06.2014 - 13:11
Cüzdanları sıkı tutun
PC oyuncuları iyi bilirler ki, oyunları PC'de oynamanın kendine has avantajları vardır. Eğer siz de PC oyuncusuysanız, bilmelisiniz ki Steam Summer Sale, başlamak üzere.

İlk olarak NEOGAF forumlarında çıkan dedikodulara göre Steam Summer Sale, yarın yani 19 Haziran tarihinde başlayacak ve 30 Haziran tarihinde bitecek. Bu da sevdiğiniz oyunu, uygun fiyatlarla alabilmeniz için sizlere neredeyse iki hafta süre tanınıyor demektir.

Ancak daha sonra çıkan haberlere göre Steam Summer Sale, 19 haziran tarihinde başlayacak ancak bu sefer 28 Haziran tarihinde sonlanacak. Her iki tarihte de oyuncuların istedikleri oyunları almaları için bolca süre mevcut. Son olarak, bu konu hakkında Valve tarafından henüz resmi bir duyuru gelmiş değil ancak biz yine de cüzdanlarımızı hazırlasak iyi olacak.

Steam Summer Sale'e hazır mıyız?
Yorumlar 36
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 05:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam Summer Sale'e hazır mıyız?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×