Steam, Xbox'a göz kırptı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 30.08.2010 - 12:26
Valve'ın dijital dağıtım sistemi, Microsoft'un konsoluna göz kırptı.

Portal'ın geliştiricilerinden Erik Johnson, daha önce Steam'in PS3'e geleceğini söyleyerek büyük bir şok yaratmıştı.

Johnson son olarak Valve'ın Xbox için Steam'i geliştirmeyi isteyebileceğini söyledi. "Kullanıcılarımızın, Xbox 360 üzerinde Steam olmasından hoşnut olacağını düşünüyoruz." diyen Johnson, kararın Valve'da olmadığını da belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda da Final Fantasy geliştiricisi Square Enix, Xbox Live'ın kapalı doğasının problem yarattığını söylemişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam, Xbox'a göz kırptı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×