Steam'de Company of Heroes serisinde süper indirim

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2011 - 05:59
Bu kadar ucuza Company of Heroes bulamazsınız
Relic Games tarafından geliştirilip, THQ tarafından dağıtımı üstlenilen İkinci Dünya Savaşı temalı RTS serisi Company of Heroes, belki de şimdiye kadar hazırlanmış en iyi WW2 RTS serisi. Çıktığı dönemdeki müthiş grafikleri, atmosferi ve oynanabilirliğiyle oyunculardan tam not olan ilk oyun, ardından devam oyunlarını da getirmişti.

Steam'in haftasonu indirim çılgınlığında konuk olarak bu kez Company of Heroes serisi var. Tam % 80'lik bir indirim söz konusu. İlk Company of Heroes'u almak isterseniz 2 dolar, Company of Heroes ve Company of Heroes: Opposing Front'u almak isterseniz 6 dolar, üç oyundan oluşan (Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts ve Company of Heroes: Tales of Valor) Complete Pack'i almak isterseniz de 10 dolar ödemeniz gerekiyor.

İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.

 
Steam'de Company of Heroes serisinde süper indirim
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de Company of Heroes serisinde süper indirim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×