Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (17 - 23 Ocak)

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.01.2022 - 11:38
Steam platformunda 17 - 23 Ocak 2022 tarihleri arasında en çok satılan oyunların listesi açıklandı.

Steam platformunda geçtiğimiz hafta yani 17 ve 23 Ocak 2022 tarihleri arasında en çok satın alınan oyunların listesi açıklandı. Listeye baktığımızda bir önceki haftaya göre listede ufak tefek değişiklikler gözüktüğüne tanıklık ediyoruz. Yeni çıkan oyunlar listenin tepesindeki yerini korurken eski klasikler tekrar listeye girmiş durumda.

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları açıklandı

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (17 - 23 Ocak)

PC versiyonu çıkan God of War geçtiğimiz hafta olduğu gibi listenin zirvesinde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz gibi muhtemelen birkaç hafta listenin zirvesinde bu oyunu görmeye devam edeceğiz. God of War ile aynı hafta çıkan Monster Hunter Rise PC sürümü ve çıktığı günden beri üst sıralarda yer alan Ready or Not, 3. sıradaki yerini korurken Dying Light 2: Stay Human'ın listeye 4.sıradan ön siparişler ile giriş yaptığını görüyoruz. Listede Elden Ring, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlar da öne çıkıyor. Geçtiğimiz haftanın listesi şu şekilde;

  • 1. God of War
  • 2. Monster Hunter Rise
  • 3. Ready or Not
  • 4. Dying Light 2 Stay Human
  • 5. Elden Ring
  • 6. Total War: Warhammer III
  • 7. Project Zomboid
  • 8. Valve Index VR Kit
  • 9. Warm Snow
  • 10. Red Dead Redemption II
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 19:56
adamlar her oyunu boyle ucuz yoldan pc'ye portlasa zaten parayı kırıyorlar. neyse ben yine bloodborne'u bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (17 - 23 Ocak)

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×