Steam'de günün fırsatı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 29.09.2011 - 10:08
Bu sefer bir MMO
Steam'in "Günün Fırsatlaarı" seçeneğinde bugün RIFT'e yer verildi. Mart ayında çıkan MMO oyunu bugün sadece 7.50 dolara satılıyor. Oyunun  Digital Collector's Edition versiyonu ise 10 dolar.

Steam'de günün fırsatı
Digital Collector's Edition'ın içerisinde Ancient Tartagon Mount adlı binek, Collector’s Satchel adlı envantere 24 slotluk yer ekleyen backpack ve Bogling Wastrel adlı bir pet bulunuyor. Fırsat 10 saat boyunca geçerli.

Steam'de günün fırsatı

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de günün fırsatı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×