Steam'de oyunlarınız neden kayboluyor?

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 19.12.2013 - 14:57
Sizin de başınıza geldi mi?
Humble Bundle'ın gelmesi çoğu oyuncuyu mutlu etse bile şimdi üzmüş durumda. Çalıntı kredi kartları ile oyun alan kişilerin sayısı Humble Bundle ile artmış bulunduğu için diğer oyuncular da haksızlığa uğradılar. Bildiğiniz gibi Humble Bundle çok uygun fiyatlara mükemmel oyunlar dağıtıyor. Bunu fırsat bilen sivri zekalı oyunucular ise bu oynları çalıntı kredi kartları ile alınca Humble Bundle'da oyunların tümünü iptal etmek durumunda kaldı. Bu oyunlar haricinde indirime girmiş olan Just Cause 2 oyunları da iptal edildi. Bu oyunların parayı hakkıyla ödeyenlere geri verileceği söyleniyor.

Steam'de oyunlarınız neden kayboluyor?
Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2016 11:34
Bende kısıtlandırılmış hesap diyor ve ücretli oyunlarım gitti acama kısıtlandırılmayla bir alakası varmı çok garip steamde kütüphanemde bile gözükmüyor napıcam gta 5 ve arma 3 almıştım gitti hepsi :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2015 19:45
Bende Arma 3 gitti :) 90 lira gitti yani anlıyor musunuz? Geri almak gibi bir şansım da yok ne yapabilirim yani ben böyle bir durumda 90 lira diye ucuz diye almıştım zamanında gideli baya oldu ama acısını hala çekiyoruz bana satan kişiyi ihbar etsem ilgilenirler mi? Adamı suçlu da bulamaz ki kimse
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de oyunlarınız neden kayboluyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×