Steam'den Sandbox MMORPG sevenlere müjde

Onur Yürek
Onur Yürek 24.09.2014 - 15:03
Steam Greenlight'a yeni bir MMORPG daha eklendi
Bir Alman firma olan Sandbox Interactive tarafından geliştirilen, Sandbox MMORPG oyunu Albion Online Steam Steam Greenlight'a girmeyi başardı.

İzometrik kamera açısına sahip olan yapım, sunduğu olanaklarla Sandbox MMORPG severlerin ilgisini daha şimdiden çekmişe benziyor.

PC, Web Tarayıcı ve Android platformlarında bulunan yapım, yakın bir zaman içerisinde Apple platformları için de çıkması bekleniyor.

Albion Online'ın F2P olarak 2015 senesinin ilk çeyreğinde tüm oyunculara açık hale gelmesi bekleniyor. Yapım ile iligi olarak aşağıda bulunan videoyu inceleyebilirsiniz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oleas
Oleas 19.11.2015 18:22
Mükemmel bir oyun olucak gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'den Sandbox MMORPG sevenlere müjde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×