Steam'e bedava yeni oyunlar geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2011 - 00:38
Nerede beleş, oraya yerleş!
Valve'ın dijital oyun satış platformu Steam, bir süre önce Free 2 Play oyunları da bünyesine katarak oyunculara daha geniş bir yelpaze sunmaya başlamıştı. İşte F2P türü oyunlara 2 tane daha örnek geliyor; MicroVolts ve Brawl Busters. Rock Hippo Productions Ltd.'nin resmi açıklamayla duyurduğu bu iki oyun, kısa süre sonra Steam'den ücretsiz olarak indirilip, oynanabilecek. Ayrıca bu oyunların sonrasında yeni oyunların da Steam'e geleceği belirtiliyor. Bu arada Micro Volts'un bir süre önce zombi eklentisi yayımlanmıştı.

Steam'e bedava yeni oyunlar geliyor
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'e bedava yeni oyunlar geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×