Steam'e Family Sharing geliyor!

Steam'e Family Sharing geliyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.09.2013 - 22:14
Family Sharing nedir?
Family Sharing özelliği Steam'e geliyor! Uzun zamandır oyuncular tarafından arzulanan değişiklik en sonunda Steam'e beta sürecine girdi. Şimdilik sadece betaya kaydolursanız (sizi şu gruba alalım) ve kabul alırsanız deneyebileceğiniz program oyun kütüphanenizi aile üyesi olarak kaydettirdiğiniz 10 başka cihazla paylaşma imkânı tanıyacak.

Steam'e Family Sharing geliyor!
Bu programla siz oyunları oynamazken tüm kütüphaneniz paylaştığınız kullanıcılar tarafından denenebilecek, eğer onlar oyundayken siz bir oyuna girerseniz kullanıcıya oyunu satın alması ya da çıkması için belirli bir süre verilecek. Her Steam oyununu desteklemese de (üçüncü parti bir key veya abonelik isteyen oyunlar dahil değil) çoğu oyunu böylece aileniz ve arkadaşlarınız arasında deneyebileceksiniz. Son engel ise bölge kodlaması. Bu programla bölge kodlamalı oyunlar da paylaşılamayacak maalesef. Fakat şu şekliyle Family Sharing heyecan verici duruyor. Bakalım düzgün işleyecek mi?


Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×