Steam'e Türklerden çalım

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.03.2012 - 18:13
Oyunlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı
Infinity Ward tarafından geliştirilen ve otoriteler tarafından %94 inceleme puanını layık görülüp, "Yılın Oyunu" ödülü de dahil yüzlerce başarı kazanan Call of Duty 4: Modern Warfare, PlayStore'da sadece 19.90 TL'ye satılıyor. Bu fırsat, 13-17 Mart tarihleri arasında geçerli.

Eğer hala bu güzel oyuna sahip değilseniz ve almak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Unutmadan, Call of Duty 4, şu an Steam'de 20 dolara satılıyor.

Call of Duty 4'e ve diğer birçok indirimli oyuna, aşağıdaki linki kullanarak ulaşabilirsiniz.

https://www.playstore.com/#!/oyun/call-of-duty-4-modern-warfare

Steam'e Türklerden çalım
Yorumlar 41
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'e Türklerden çalım

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×