Stranger of Sword City PS Vita, Xbox One ve PC için geliyor

İsmet Ergül
İsmet Ergül 11.01.2016 - 10:16
Yeni bir JRYO oyunu geliyor!
Kasım aylarında NIS America, Stranger of Sword City isimli 'dungeon crawling'  oyununu batıda piyasaya süreceğini belirtmişti. 22 Mart'ta Kuzey Amerika'da, 25 Mart'ta da Avrupa'da satışa sunulması beklenen Stranger of Sword City'nin ilk önce PS Vita için gelmesi bekleniyordu.

Stranger of Sword City PS Vita, Xbox One ve PC için geliyor
Hem kutulu olarak hem de dijital olarak PS Vita için satışa sunulması beklenirken, Stranger of Sword City'nin geliştiricisi olan Experience Inc. oyunu Xbox One için dijital olarak satışa sunacağını da açıkladı. Hem Japonya'da hem de Kuzey Amerika'da dijital olarak satışa sunulması beklenen Stranger of Sword City'nin Avrupa'ya Xbox One için ne zaman geleceği henüz belli değil. NIS'in yaptığı başka bir açıklama ise oyunun PC oyuncuları için sunulacak olması. Henüz PC için çıkış tarihi belli olmayan Stranger of Sword City'nin sadece PS Vita için geliştirilmemiş olması iyi bir haber.

Stranger of Sword City PS Vita, Xbox One ve PC için geliyor
Bir uçak kazası sonucunda farklı bir boyutta uyanan karakterimiz, o boyutun 'seçilmiş kişisi' olarak görülür ve Escario isimli devasa kılıçlardan oluşan şehri korumakla görevlendirilir. Hem Escario'yu korumak hem de kendi evine dönmeye çalışan ana karakterimizi mücadeleler bekliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 11:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stranger of Sword City PS Vita, Xbox One ve PC için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×