Stranger Things 4.sezon fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.04.2022 - 16:58
Serinin resmi Youtube hesabından başlatılan geri sayım sona erdi ve yeni Stranger Things 4.sezon fragmanı yayınlandı.

Stranger Things 4.sezon fragmanı nihayet yayınlandı. Daha önce, 2020 yılının Şubat ayında 50 saniye uzunluğunda kısa bir teaser ile karşımıza çıkan 4.sezon için ilk bilgiler ise geçtiğimiz aylarda gelmişti. Pandemi koşulları sebebiyle çekimleri aksayan ve yayın tarihi bir türlü belirlenemeyen dizi için son olarak geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapılmış ve bu sezonun iki bölüm halinde yayınlanacağı duyurulmuştu.

Stranger Things 4.sezon fragmanı aksiyon sahneleriyle geldi

Duffer Kardeşler imzasını taşıyan dizinin 4. sezonu Mayıs ve Temmuz olmak üzere iki parça halinde yayınlanacak. Önceki sezonlara göre daha uzun süreceği açıklanan Stranger Things 4.sezonu ilk kısım 1 Mayıs'ta, 2. kısmı ise 1 Temmuz'da yayınlanacak. Dizinin 5.sezon itibari ile sona ereceği Duffer Kardeşler tarafından açıklanmıştı.

Yapılan açıklamada "Yedi yıl önce, Stranger Things'in tüm hikayesini planlamıştık. O zamanlar, hikayenin dört ila beş sezon süreceğini tahmin etmiştik. Dörtte anlatılamayacak kadar büyüktü ama -- yakında kendiniz de göreceğiniz gibi -- şimdi finalimize doğru ilerliyoruz. 4. Sezon sondan bir önceki sezon olacak ve 5. sezon ile hikaye son bulacak." ifadelerine yer verilmişti.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 17:13
Yabancılar bir sezon çekene kadar çağ atlıyoruz. Bu kadar ara vermeleri normal olamaz. Bahaneler ardına saklanıyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 18:36
Aranın iki sebebi var. İlki 4.cü sezonun iki part olarak çekilmesi. İlk part mayıs, ikinci part ise temmuz da yayınlanacak. İkinci sebep ise korona ertelemesi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2022 17:15
Bu dizi de boyuna fragman çıkartıyor ama kendisi kayıp... Kaç sene oldu be verdikleri ara... Hay korona bahanelerine.... Ya, o biçim işte!
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2022 18:34
Oturduğunuz yerden konuşmak ne kolay.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2022 22:21
Unuttuk artik bu bebeleri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stranger Things 4.sezon fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×