Stranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri ne zaman başlıyor?

Stranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri ne zaman başlıyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.02.2018 - 14:10
Netflix, üçüncü sezon için tarih verdi.

Netflix'in en sevilen dizileri arasında yer alan ve dünya çapında başarıya ulaşan Stranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri Nisan ayında başlıyor. İlk iki sezonu ile büyük beğeni alan bilim kurgu dizisinin ABD'nin Atlanta şehrinde 23 Nisan - 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği belirtildi. Dizinin üçüncü sezonunun içerisinde 2019'da yayınlanması bekleniyor.

Stranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri ne zaman başlıyor?

Stranger Things, Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Amerikan bilim kurgu dizisi. Dizide kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuk ve onlara yardım eden, doğaüstü güçlere sahip bir kızın başından geçen olaylar anlatılır. Dizi 1980'lerde, Indiana eyaletindeki "Hawkins" isimli kurgusal bir şehirde geçmektedir. Stranger Things'in Oyuncu kadrosunda Winona Ryder (Joyce), David Harbour (Jim), Finn Wolfhard (Mike), Noah Schnapp (Will), Millie Bobby Brown (Eleven), Caleb McLaughlin (Lucas), Gaten Matarazzo (Dustin), Cara Buono (Karen), Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan), Joe Keery (Steve ), Dacre Montgomery (Billy) ve Sadie Sink (Max) yer alacak. Bakalım, dizinin üçüncü sezonu bizleri nasıl bir maceraya götürecek?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2018 00:50
bilim kurgu dizisinin ABD'nin Atlanta şehrinde 23 Nisan - 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği belirtildi ve Dizinin üçüncü sezonunun içerisinde 2019'da yayınlanması bekleniyor. Bu iki cümle ne kadar yanlış. İlkokul çocuğu sizden daha iyi editörlük yapar. Lütfen kendinize çekidüzen verin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 19:18
Hopper (chief) yok mu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 17:57
süperrrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×