Stratejik bir ortaklık

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Stratejik bir ortaklık
Matrix Games firması ünlü Avustralya'lı savaş strateji oyunları yapımcı firması Strategic Studies Group ile ileride yeni strateji oyunlarına imza atmak için bir ortaklık kurdu. Matrix Games yöneticisi David Heath ise bu ortaklığın nedenini ise SSG'nin yaptığı saaş stratejisi oyunlarını çok kaliteli bulmaları olarak açıklıyor ve birlikte daha kaliteli işlere imza atacaklarını da belirtiyorlar. Bu 2 ortağın ilk 2 projesi de bu sonbahar aylarında piyasalardaki yerini alacak. Bu projelerden 1.'si Uncommon Valor adını taşıyor ve 1942-1943 yılları arasında yaşanan Kuzey Pasifik olayını konu alıyor, diğer proje ise dış uzaya kolonileşme ve araştırma konusunu içeren Starships Unlimited 2 adlı RTS oyunu...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stratejik bir ortaklık

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×