Street Fighter 3.5

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 10:50
Bir ara sıcak alır mıydınız?

2009 yılında çıkan ve eski ataricileri mest eden efsanevi dövüş oyunu Street Fighter IV'ün öncesinde bir ara sıcak planlandığını biliyor muydunuz? Capcom henüz Street Fighter IV' e başlamadan evel hali hazırda zaten bir senaryosu ve dengeli karakterleri olan Street Fighter III'e yeni bir oyun getirmeyi düşünmüşler, hem  de Street Fighter IV'ün tam çıktığı tarih olan Şubat 2009'da!

Street Fighter 3.5

Verilen bilgilere göre, bu oyunun ilk önce eski serilerde olduğu gibi 2D çizilmiş artwork stilinde tasarlanacağı hatta tam anlamı ile 3D olması bile düşünüldüğü söyleniyor. Ancak Capcom en sonunda kararını vererek eski fanları sevindirecek yepyeni bir seriye başlayıp, yeni ve modern bir 3D tasarıma sahip bir oyun yapma yoluna girdi. Hem de Street Fighter 2'nin eski oynanışa sadık kalarak.

Şayet bir Street Fighter 3.5 gelseydi, SF IV kadar başarılı olur muydu sizce?

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 16:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter 3.5

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×