Street Fighter 30th Anniversary Collection geliyor!

Street Fighter 30th Anniversary Collection geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 11.12.2017 - 13:42
Street Fighter 30th Anniversary Collection

Street Fighter serisi, muhtemelen video oyun dünyasının en köklü dövüş oyunu serisi olarak hafızalarda yer etmiştir. Bunu fırsat bilen Capcom ise serinin etinden ve sütünden  yararlanmaya devam ediyor. Son olarak Street Fighter V ile oyuncuların karşısına çıkan geliştiriciler, bu sefer Street Fighter 30th Anniversary Collection'ı duyurdu. 2018'in Mayıs ayında çıkacağı açıklanan paketin fiyatı ise 39.99 dolar olacak. Paketin içerisinde yer alan Street Fighter 2: Hyper Fighting, Super Street Fighter 2 Turbo, Street Fighter Alpha 3 ve Street Fighter 3: 3rd Strike oyunlarının ise çevrimiçi maçları destekleyeceğini belirtelim.

Street Fighter 30th Anniversary Collection tüm platformlara geliyor

Street Fighter 30th Anniversary Collection içerisinde bulunacak oyunlar ise şöyle,

Street Fighter, Street Fighter II, Street Fighter II: Champion Edition, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha, Street Fighter Alpha 2 , Street Fighter Alpha 3, Street Fighter III, Street Fighter III: 2nd Impact ve Street Fighter III: 3rd Strike.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 16:57
Çok güzel. Capcom para kazanmak için yapacaksa böyle şeyler yapsın işte, yok arcade edition, yok version 2012 vs.. onun yerine ne güzel, eski oyunları çıkarıyorlar çevrimiçi destekli. Aynısını en çok Mortal Kombat'ın da yapmasını isterim. 120 lira da iyi, indirimde alınır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×