Street Fighter 4'ün kapağı belli oldu

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Street Fighter 4'ün kapağı belli oldu

Street Fighter 4'ün kapağı belli oldu

Ken ve Ryu her zaman en ilgi çekici karakterler olmasına rağmen, devir değişmiş gibi gözüküyor. Capcom da aynı fikirde olmalı ki kapakta farklı bir karakter başrolde.

Capcom'dan bildirildiğine göre, Street Fighter serisinin merakla beklenen yeni oyununun resmî kapağında, Chun-Li ana karakter olarak yerini alacak, hemen altında ise Ken ve Ryu'nun karşılaşması, arka planda ise tüm diğer karakterler olacak. Ayrıca, Avrupa versiyonunda Ryu'nun dövüş tarzı biraz daha farklı gözükecek. Hiç de fena bir tasarım gibi gözükmüyor; henüz çıkış tarihi hakkında bilgi olmamasına rağmen, bunun önümüzdeki yıl içinde olacağı da bilinen bir gerçek.

KAYNAK
Street Fighter 4'ün kapağı belli oldu
1up.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter 4'ün kapağı belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×