Street Fighter V, 5.yılını yeni karakter Hibiki ve içerikler ile kutluyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.02.2021 - 10:55
Beş yılı geride bırakan Street Fighter V için yeni içeriklerin yanı sıra Dan Hibiki karakterinin de oyuna ekleneceği duyuruldu.

Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce Street Fighter V, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü. O zamandan beri, oyun büyümeye ve şu anki aksiyon dolu güç merkezine dönüşmeye devam etti. Bugünden itibaren, Street Fighter V'in tarihi beşinci ve son sezonu, yeni karakter Dan Hibiki'nin ve tüm PlayStation®4 ve Steam oyuncuları için ücretsiz içeriğin yayınlanmasıyla resmen başladı. Buna yeni bir "V-Shift" savaş mekaniği, yeni eğitim aşaması ve tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi dahil.

Hibiki, Street Fighter V'e teşrif ediyor

Bugün yayınlanan Dan Hibiki, kendine özgü kışkırtma hareketleri ve kendini "Master of Saikyo" olarak ilan ettiği dövüş teknikleriyle Street Fighter V'in 5. Sezonuna şık bir şekilde başlıyor. Street Fighter Alpha serisinin dayanak noktası olan ve son olarak Street Fighter IV'te görünen Dan Hibiki, Ryu ve Ken'in eğitim ortağıdır. Geri adım atmayan herkesi "eğitmek" için donanımlı olduğunu düşünüyor. Dan, Street Fighter V kadrolarına artık Season 5 Character Pass veya Season 5 Premium Pass ile eklenebilir. Ayrı olarak da edinilebilir. Sezon 5 Pass ayrıntıları aşağıdadır.

Ayrıca bugün tüm Street Fighter V oyuncuları için ücretsiz bir güncelleme olarak sunulan güçlü bir "V-Shift" savaş mekaniği, oyunculara yepyeni savunma seçenekleri ve stratejileri sunuyor. Doğru zamanlandığında yalnızca bir V-Gauge çubuğuna mal olan V-Shift, oyuncuların zamanı kısa bir süre için yavaşlatan tamamen yenilmez bir backdash gerçekleştirmesine olanak tanıyarak savaşçıların karşı saldırılarını daha iyi planlamalarına yardımcı olur. Ek olarak, tüm oyuncular artık ücretsiz olarak "The Grid Alternative" adlı yeni bir eğitim aşamasının yanı sıra tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi elde ederek oyunun savaş sistemine daha fazla oyun derinliği ve iyileştirmeler ekleyebilir.

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

Sezon 5'in geri kalanına baktığımızda, dört karakter daha Street Fighter V: Champion Edition’a katılmaya hazırlanıyor:Rose (İlkbahar 2021), Oro (Yaz 2021), Akira (Yaz 2021) ve beşinci ve final duyurulmamış karakter (Güz 2021). Rose sahnesi (İlkbahar 2021) ve Akira sahnesi (Yaz 2021) dahil olmak üzere Sezon 5 için toplamda 26 yeni kostüm ve iki yeni sahne de planlanıyor.

Yeni karakterlerin ve ilgili içeriğin keyfini çıkarmak için şu anda iki farklı Street Fighter V Sezon 5 pass mevcut: Season 5 Character Pass ve Season 5 Premium Pass. Her bir Season Pass’e dahil olanlar şunlardır:

• Season 5 Character Pass

- Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10
- Beş Savaş Kostümü (her Season 5 Karakteri için bir tane)
- Altı Unvan
- Bonus İçerik: Eleven 
- Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

• Season 5 Premium Pass

- Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10
- 26 YENİ Kostüm
- İki YENİ Sahne
- Tüm Season 5 karakterleri için tüm kostüm renkleri
- Sekiz Unvan
- Bonus İçerik: Eleven
- 100.000 Dövüş Parası
- Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 10:45
PS5 çıktı hala şu oyunun yenisi çıkmadı. Güzel oyun ama yenilemeleri gerekiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2021 11:51
Yeter be! Oyunu parça parça satmaya doymadınız senelerdir.
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2021 21:33
sana katılmakla beraber. tam oyun satan kim kaldı ki.ayrıca oyun sade olarak çok satmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2021 16:16
Her şeyi para s.f nin get lanet gelsin bu DLC politikasına..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×