Street Fighter V: Ed'e özel bir video daha geldi

Street Fighter V: Ed'e özel bir video daha geldi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 12.05.2017 - 11:17
15 kişiye saldırıyor
Street Fighter V'in yeni DLC karakterinin Ed olduğu geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Daha önce Ed için bir duyuru videosu yayınlayan Capcom, bugün yine aynı karakter için bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda Ed'in kombolarını ve özel saldırılarını görebiliyoruz.

Bildiğiniz üzere Ed, diğer Street Fighter V karakterlerine göre çok farklı bir tuş dizilimine sahip olacak. Oyunun stabil bir şekilde büyümekte olan karakter havuzuna yeni bir soluk getiren Ed'in rekabetçi maçlarda nasıl bir denge sergileyeceği merak ediliyor. Hareketlerinin kolay yapılabilmesi sebebiyle oyuncular çeşitli dengesizlik problemlerinin ortaya çıkacağından endişe ediyor.

Aşağıda Street Fighter V'in yeni karakteri Ed için yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz. Eğer dövüşecek arkadaşlarınız yoksa ve şöyle Türkçe konuşan, sağlam bir dövüş topluluğu arıyorsanız sizi Facebook üzerinden işletmekte olduğumuz resmi grubumuza bekliyoruz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 10:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2017 04:32
DLC karakterleri satsın diye güçlü yapıyorlar gibime geldi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×