Street Fighter V'e Final Fight'tan transfer var

Street Fighter V'e Final Fight'tan transfer var

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.07.2017 - 11:19
Zangief'e iri mi demiştiniz?
Geçtiğimiz yılın ilk aylarında, tam tarih vermek gerekirse 16 Şubat 2016'da piyasaya çıkan StreetFighter V, serinin izinden giden dinamiklere sahip olsa da özellikle içerik ve karakter politikası yüzünden eleştirilerin de ortasında kalmıştı. Her ay yeni bir karakter sözü ile karşımıza çıkan oyuna doğal olarak daha sonradan seriden aşina olduğumuz birçok karakter daha eklendi. Oyun için yeni duyurulan karakter ise daha önce eklenenlerden biraz daha farklı.

Capcom'un ilk olarak 1989 yılında Arcade makineleri için piyasaya sürdüğü ve ülkemizde de bilinirliği yüksek olan Final Fight oyunundan, Street Fighter serisine bir transfer olduğu açıklandı. Bu açıklamaya göre Abigail isimli karakter Street Fighter V'te boy gösterecek. An itibari ile oyuna eklenmiş olan karakter dışında yeni bir dövüş alanı da oyuncuları bekliyor olacak.

Serinin en iri karakterlerinden biri olan Zangief'i bile cücük gibi bırakacak olan Abigail aslında Street Fighter serisine çok yabancı değil. Çünkü Street Fighter serisi ve Final Fight serisinin aynı evdende geçtiği zaten bilinen bir durumdu. Bu nedenle eklenen bu karakter sürpriz olsa da ortaya abes bir durum çıkarmamış oluyor. Karakter videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 20:27
Hagar varken buna ne gerek va
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 19:43
gecenlerde bu oyunda ezanin kullanildigi ile alakali bir haber vardi ondan beri oynamiyorum,akillari sira tocaret malzemesi haline getirecekler ezan-i mukaddesi para kazandirmayin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 17.07.2017 15:33
bu bildiğin hormonlu Hugo.
artık sezon 3 e bakacağız.
sezon 2 karakterleri akuma dışında berbat.
Arcade Fire
Arcade Fire 17.07.2017 17:18
Ben de hiç beğenmedim açıkçası, zaten Youtube'daki Evo duyurularından beğenilmeme oranı en yüksek olan video bu. Tekken 7 Geese transferi güzel sürpriz oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×