Street Fighter V'in yeni karakteri Menat duyuruldu!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.08.2017 - 18:28
Capcom, Street Fighter V season 2'nin ilk karakterini duyurdu.
Hong Kong'da gerçekleşen eSports Festivalinde sahne alan Capcom, Street Fighter V'in 2.Sezonunun karakteri olan Menat'ı duyurdu. Rose'un öğrencisi olan Menat, bir falcı. Hikayede ilk defa yer alacak olan Menat için aynı zamanda yeni bir video da yayınlandı.

2008 yılında piyasaya sürülen Street Fighter IV'ün büyük başarısından sonra bi süre sessiz kalan Capcom, Şubat 2016'da bu sessizliği Street Fighter V ile bozmuştu. Oyun grafik açıksından ne kadar başarılı olmuş olsa da çıkış yaptığı zamanda oyunda yaşanan bağlantı sorunları ve açıklar yüzünden ağır eleştiriler almıştı. Sonrasında Capcom'un yaptığı güncellemeler sayesinde oyun, tekrar oynanabilir hale gelip satış listelerinde yukarıya çıkmıştı.

Başarılı ilk sezonunun ardından ikinci sezonunda oyuna dört yeni karakter ekleyen Street Fighter V Menat'ı da bu kadroya ekliyor. Menat, 29 Ağustos'da "Season 2 Character Pass" sahipleri için Akuma, Kolin, Ed ve Abigail ile birlikte çıkış yapacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 17:52
bu karakter sanki oyundaki eşitliği bozuyormuş gibime geldi ne bileyim karşı tarafın hamlesini açtığı kalkanla geri yansıtıyor falan :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 28.08.2017 00:12
Bence ilginç bir karakter olmuş, oynaması zevkli olabilir, Samurai Shodown'dan Amakusa'yı hatırlattı bana.

"Menat, 29 Ağustos'da "Season 2 Character Pass" sahipleri için Akuma, Kolin, Ed ve Abigail ile birlikte çıkış yapacak." derken sanki sadece character pass alanlar için çıkıyor gibi olmuş, karakterleri ister ayrı olarak oyun içi parayla ister normal parayla alabiliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2017 20:48
Xbox cu lar xbox one x de bu oyun varmı acaba hiç bir oyun yokki buda olsun.alın vitrine koyun xbox larinizi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter V'in yeni karakteri Menat duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×