Street Fighter x Tekken'in ilk konuğu belli oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 4.07.2011 - 17:01
Bir ipucu, elektrikle oynamayı seviyor
Capcom'un hazırlanmakta olan yeni oyunu Street Fighter X Tekken'in yeni bir karakteri de yakın zamanda Türkiye lansamanını da yayımladığımız inFamous 2'nin baş karakteri Cole McGrath oluyor.

Capcom'a göre bunun sebebi "zamanlamanın doğru oluşu". Capcom'dan Seth Killian'ın yaptığı açıklama şu şekilde:

Street Fighter x Tekken'in ilk konuğu belli oldu
"Sony ve Capcom arasındaki görüşmeler sonunda Cole'un exclusive bir karakter olması fikrini benimsedik. Onlar bir karakter arıyorlardı Capcom'da Cole'u çok istiyordu. Sanırım en büyük unsur inFamous 2'nin çıkış zamanlamasının bizim için çok doğru oluşu ve içerisindeki karakter de pek çok imkana yarayan bir karakter."

"Elebtte Cole'un pek çok hareket seçeneği mevcut ve eminim ki elektrik tufanı hepimizin hoşuna gidecektir."

Tıpkı MK 9'daki Kratos gibi bu oyunda da Cole PlayStation 3'e özel olarak çıkacak. Xbox'a hangi karakterlerin geleceği ise henüz belli değil.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter x Tekken'in ilk konuğu belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×