1/4

Street Fighter x Tekken'in yeni ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 11:42
Buraya dikkat: Hep Tekken'dekiler dayak yiyor
Capcom tarafından geliştirilen ve iki büyük dövüş evrenini bir çatı altında buluşturacak olan Street Fighter x Tekken için yeni ekran görüntüleri yayımlandı. PS3 ve X360 konsolları için geliştirilen yapım, 2012 yılında raflarda olacak.

Yayımlanan ekran görüntülerinde ise, dikkat çekici bir nokta var; nedense döven kısmında hep Street Fighter, dayak yiyen kısmında da hep Tekken karakterleri var. Sizce bu bir tesadüf mü?

Street Fighter x Tekken'in yeni ekran görüntüleri
Street Fighter x Tekken'in yeni ekran görüntüleri

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×