Street Fighter X Tekken'in yeni oynanış videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 13:19
İki taraf da çok kızgın
Capcom ve Namco işbirliğiyle geliştirilen yeni dövüş oyunu Street Fighter X Tekken için Gamescom'da yeni oynanış videosu yayımlandı. Görsellik olarak Street Fighter IV temasının seçildiği yapımda, Tekken misafirmiş gibi görünüyor doğrusu. PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 2012'den önce piyasada olmayacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter X Tekken'in yeni oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×