1/3

Street Legal

Ozan Uzun
Ozan Uzun 3.06.2010 - 12:31
İnsanı en sinir eden olay, binbir hevesle alınan bir parçanın arabaya uymaması oluyor.

Meraklıları için mükemmel bir oyun olan street legal’da insanı en sinir eden olay, binbir hevesle alınan bir parçanın arabaya uymaması oluyor. Genelde en büyük problem turbo/supercharger takarken yaşanıyor. Burada başlangıçta alabildiğimiz 2.0 litrelik arabalara turbo/supercharger takmayı göstereceğiz. Zaten ilk kapışmanızdan önce bir turbo takıp nos eklerseniz ilk şehirde sizi geçmeleri imkansız. 28 lik nosları (0.028 jets wet NO2) takmakta hiçbir sorun yaşamazsınız çünkü hiçbir monte işlemi gerektirmeden direkt uygulanabiliyor fakat çalışması için tüp almayı unutmamalısınız.

Yirmibeşlik turbolar 2.0 motorlarda iyi sonuç vermediği ve pahalı olduğunu için 14.5 ‘luk turbo kullandım. Supercharger da ise motora uyan tek seçenek var ( 14.5) . Supercharger daha pahalı olsa da, turbo takılırken kullanılan egzoz bu fark iyice azaltıyor.

Street Legal

Street Legal

Turbo yerleştirmek için ek olarak

  • Exhaust Manifold for Turbo Applications

  • Turbocharger to Fuel Injector Tube

  • Turbocharger to Air Filter Tube gerekir.

Önce eski hava filtresi ve bağlantılarını ardından da egzozu sökün. Turbo için özel üretilmiş olan egzozu yerleştirdikten sonra turbo chargeri ve turbo bağlantılarını takın. En son olarak da hava filtresini ekleyin. Çok hava çeken performans filtreleri (açık) size küçükte olsa ek performans sağlar.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×