Strength&Honor ile yeni bir devlet

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Strength&Honor ile yeni bir devlet
EZ Game firması Magitech'in yeni oyunu olan Strenght&Honor'ı duyurdu. Oyun turn bazlı bir devlet kurma oyunu fakat oyunun savaş bölümleri real time olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca oyunun kamerası çevrilebilir bir şekilde olacak ve böylece savaş esnasında kameranın rahat hareket ettirilebilmesi ile çevre çok daha ayrıntılı bir şekilde görülebilecek. Oyunda bazı olaylar devletimizde random olarak gelişebilecek örneğin evlilikler ya da ayaklanmalar gerçekleşebilecek. Ayrıca her devletin kendine özgü bir şehir ve saray görünüşü olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Strength&Honor ile yeni bir devlet

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×