Stronghold 3 yapımcı videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.08.2011 - 12:57
Geriye dönüşün sırları
7Sixty Games ve Firefly Studios, Stronghold 3 ile seriye güçlü bir devam oyunu getirmeye hazırlanıyor. Yayımlanan yeni yapımcı videosunda Simon Bradbury Stronghold 3'ün arkasındaki hikayeyi anlatıyor.

Simon, Stronghold hayranlarından pek çok geri bildirim aldıklarını ve yeni oyunu buna göre şekillendirdiklerini belirtiyor. Oyuncuların en büyük isteği yeni oyunun ilk Stronghold oyununa benzemesiymiş. Stüdyo da üçüncü oyunu buna göre geliştirmiş. Hikaye de birinci oyunun kaldığı yerden devam ediyor.İlk oyun sonunda öldürdüğümüzü sandığımız Wolf yıllar sonra geri dönüp intikam peşinde koşuyor.

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stronghold 3 yapımcı videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×