Stronghold Crusader 2 Avrupa turnuvasına başvurular başladı

Stronghold Crusader 2 Avrupa turnuvasına başvurular başladı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 11.11.2014 - 13:51
Firefly'dan Avrupa genelinde yapılacak bir turnuva
Firefly Stüdyoları Avrupa genelinde yapılacak çekişmeli bir oyuncu turnuvasına çıkacak tüm DLC’ler ve imzalı kopya sağlayarak sponsorluk yapıyor

Firefly Stüdyoları geliştiricinin düzenlediği ilk Stronghold turnuvası için başvuruları almaya başladı. Youtube üzerindeki Stronghold topluluğuyla iş birliği içinde düzenlenen turnuva geliştiriciyle hayranların ortak çabası olarak ortaya çıktı.

“Biz Starcraft değiliz. Bizim Stronghold’u dünya çapı bir e-spor’a dönüştürebilmek için TV kanallarımız ya da dünya genelinde bilinirliğimiz yok.” dedi Firefly’ın Pazarlama Müdürü Nick Tannahill. “Bizim sahip olduğumuz şey oyunlarımızı oynamayı seven ve multiplayer’ın Crusader’ın özü olduğunu bilen, oyunlarımıza gerçekten bağlı bir hayran ve Youtube topluluğu. Oyuncular ya da geliştiriciler için kendi başlarına multiplayer topluluğu oluşturmak kolay değil, ama beraber Crusader 2’ye hak ettiği uzun ömrü sağlayabiliriz. Stronghold Kingdoms’dan çok şey öğrendik.”

Stronghold Crusader 2 Avrupa turnuvasına başvurular başladı
Turnuvanın kazanan oyuncuları şu ödülleri elde edecekler:

•    Kazanan
o    Tüm AI Karakter DLC’leri
o    Crusader 2’nin imzalı fiziksel kopyası
o    Stronghold Crusader 2 Tişörtü

•    Finalist
o    İlk AI Karakter DLC’si
o    Crusader 2’nin imzalı fiziksel kopyası
o    Stronghold Crusader 2 Tişörtü

•    Yarı Finalistler
o    İlk AI Karakter DLC’si
o    Crusader 2’nin imzalı fiziksel kopyası
o    Stronghold Crusader 2 Kordonu

Katılmak için tek yapmanız gereken, 18 Kasım günü Türkiye saatiyle saat 19:00’a kadar başvuru formunu doldurmak: http://bit.ly/SC2form

Stronghold Crusader 2 Avrupa turnuvasına başvurular başladı
Turnuva 24 Kasım Pazartesi günü Türkiye saatiyle saat 19:00’da başlayacak ve toplam 63 mücadele içerecek. Büyük final ise 14 Aralık Pazar günü canlı olarak yayınlanacak. Mücadeleler, oyunculara maçlar arasında yeterince antrenman yapmaları ve kolay maçlarında temel taktiklerini test etmeleri için her gün Türkiye saatiyle 19:00 ila 23:30 arasında gerçekleşecek. Tüm 63 maçta aynı stratejilerin kullanılmasını önlemek için turnuva ‘Crusader Tactics’, ‘Hyena’ ve ‘Breath of Life’ multiplayer haritalarında oynanmak üzere 3 parçaya bölündü. Yukarıdaki DLC ödülleri şu an planlanmakta olan, sekiz ekstra AI Lordu rakipleri ve bununla ilişkili içeriği de içeren tüm ücretli DLC’leri içeriyor.

Başvuru sayısı konusunda herhangi bir sınırlama yok, oyuncular 1 hafta içinde başvurabilir. Fakat turnuvadaki oyuncu sayısı 64 ile sınırlandırıldı ve bu oyuncular başvurular arasından rasgele seçilecek ve seçilen oyuncular 19 Kasım’da açıklanacak.

-Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×