Stronghold: Crusader geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Stronghold: Crusader geliyor
GOD Games firması kısa bir zaman önce piyasalara sürdüğü ve kale kurup geliştirdiğimiz bir strateji oyunu olan Stronghold'a bir devam oyunu hazırladığını duyurdu. Stronghold: Crusader adında olacak olan bu yeni oyunda yine ilk oyundaki gibi kalemizi geliştirecek ve saldırılara karşı korumaya çalışacağız. Oyunda Avrupalı bir soylu ya da bir Arap savaşçısı olarak mücadele edip 4 kampanya boyunca başarı sağlamaya çalışacağız. Oyunda Assasain, Arabic Sworsdmen, Teutonic Knight'ın yanında ayrıca el bombası kullanan birimler ve at üzerinde savaşan okçuları da içeren toplam 25 farklı birim olacak. Oyuncular kalesinde olan biteni ve her türlü birimin neler ile meşgul olduğunu çok rahat takip edebilecekler. Oyun ayrıca 8 kişiye kadar multiplayer modunu da destekleyecek. Stronghold: Crusader yaz aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 06:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stronghold: Crusader geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×