Şu andaki var olan içeriklerle hiçbir dizinin içinde olamam

Şu andaki var olan içeriklerle hiçbir dizinin içinde olamam

Furkan Güler
Furkan Güler 13.04.2018 - 15:23
Ünlü Yeşilçam oyuncusu dizileri sert bir dil ile eleştirdi.

Dizi ve sinema izleyicilerinin sevdiği usta oyuncu Şevket Altuğ, YouTube üzerinden yayın yapan Haberinial isimli kanalda sevenleri için bir röportaj verdi. Röportajda artık yeni projelerde neden rol almadığını açıklayan Altuğ, Türk toplumunun değerlerinin değiştiğini söyledi. "Şu andaki içeriklerle hiçbir dizinin içinde olamam." açıklamasını yapan Altuğ, artık dizi ve filmlerde tabanca, tüfek kullanılarak insanların birbirini öldürdüğünü söyledi. Bunun yanlış olduğunu savunan usta oyuncu, bütün erkek oyuncuların sakallı olduğunu belirtti. Kendi zamanında sakalın rol gereği bırakıldığının altını çizen Altuğ, "böyle bir ortamda ben olamam" açıklamasını yaptı.

Şevket Altuğ, Türk dizilerini eleştirdi.

Eskiden dizilerde ve sinema filmlerinde sevgiyi, hoşgörüyü, toleransı, birlikte yaşamayı, dayanışmayı öğrettiklerini söyleyen usta oyuncu, böyle bir senaryo çıkarsa yaşına rağmen oynayacağını söyledi. Aslına bakarsanız Şevket Altuğ'un bu eleştirisini haklı bulabiliriz. Çünkü genel olarak Türk dizilerine baktığımızda başrol olan erkek aktörlerinin birbirlerine benzediği ve neredeyse her dizide bir şiddet unsurunun olduğu gözlerden kaçmıyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Şevket Altuğ haklı mı? Yoksa haksız mı?

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 08:58
Sadece şiddet mi var? Aşk entrika aldatmalar. Böyle diziler yüzünden erkekleri şerefsiz gösterdiler
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 08:44
Diriliş dışında tv bakmıyorum bile oda sıktı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 23:05
süper babayı hala unutamıyorum bize doğruluğu dürüstlüğü öğreten iyi bir aile dizisiydi şimdiki diziler kavga bağarış tartışma karektersiz karekterler insanlarda bu dizileri izleyip kavgacı kinci oluyor bence artık insalara iyiliği dürstlüğü anlatan diziler yapılmalı
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 08:43
Şu anda bir tane var; "Vatanım Sensin" güzel bir dizi zaman bulursan izle derim. Eskilerde "Leyla ile Mecnun" vardı, daha eski olarak "Bizimkiler" en iyisiydi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 02:15
Şu anda resmini koyduğunuz film Yedi Bela Hüsnü ve en çok silah kullanılan filmlerinden biri ki bu komedi filmiydi eski Türk filmlerinde günümüzdekinden daha çok silah ve uyuşturucu madde içeren filmler çevrildi ha ama yeni dizilerin hepsinden nefret ediyorum orası ayrı.
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 08:41
Şimdiki diziler, filmler daha zararlı (bazıları hariç) göremiyorsan bakış açını değiştir derim. Aile içinde entrikalar felan eskilere bir bak bir de şimdikilere, aile kavramı şu an yerlerde, sen silah ve maddeler diyorsun. bilmiyorsan öğren bari; dünyaının en büyük uyuşturucu hattı bizden geçiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 08:35
Haklı tabikide, hatırlayan hatırlar "Bizimkiler" gibi bir dizi uzun zamandır yok. Konu kalmayınca konu yaratmalar, kötüyü bir türlü öldürmeme, saçma sapan uzatmalar, kesinlikle haklı usta oyuncu. Şu aralar en iyi dizi bana göre "Vatanım Sensin" başka bir dizi göremiyorum, eskilerde "Lela ile Mecnun"
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 14:38
Sakal yorumu gereksiz olmuş ama onun dışında görüşlerine katılıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×