Subnautica, bu ay sonunda Steam Early Access'den çıkacak

Subnautica, bu ay sonunda Steam Early Access'den çıkacak

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 10.01.2018 - 19:54
Uzun zamandan sonra yapımcıların hayali gerçekleşiyor.
Hayatta kalma oyunları sekmesine farklı açıdan bakan Subnautica, çoğu oyuncuyu kendine çekmeyi başarmıştı. Özellike "hayatta kalma oyunları ilgimi çekmiyor" diyen oyuncular, garip bir şekilde Subnautica'ya takılıp kalıyorlardı, bu da Subnautica'nın ne kadar başarılı olduğunun göstergesiydi. Şu ana kadar iki milyon kez dijital olarak satılan Subnautica, yakın bir zaman içerisinde Steam Early Access sekmesinde çıkacak.

Canlı yayında balıklar da olacak!

Oyunun yapımcısı Unknown Worlds Entertainment, bu başarıyı kutlamak amacıyla 23 Ocak tarihinde canlı yayın ile Subnautica'yı resmi olarak yayınlayacak. Subnautica, yaklaşık dört seneden beri yapım aşamasındaydı. Eklenen güncellemeler ve yamalar ile zaman ilerledikçe daha da fazla ilgi çekmeye başlamıştı ve beklendiği üzere pozitif geri dönüşler bir hayli fazlaydı. Artık Subnautica'yı Steam Early Access'ten çıkarma planları bulunan yapımcılar, Twitter'da yayınladıkları gönderi ile bunu yakın zamanda gerçekleştireceklerini belirtti. Canlı yayında ise, temaya uyma amaçlı, bir sürü canlı deniz hayvanları getirilecek, umuyoruz ki onları kadroya katmazlar.

23 Ocak tarihinde Steam Early Access'den çıkacak olan Subnautica'nın Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve incelemeleri okuyabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 16:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 08:14
Oyunun sonunda bug çıktı bende, defalarca mesaj attım düzeltilmedi. sürekli bakıyorum bir güncelleme olurmu diye, demek 23.01 i bekleyeceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 16:11
Harika bir iş çıkarmışlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 20:15
efsane oyun müthiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×