Succubus için yeni bir video paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 24.09.2019 - 15:18
Oyun bekleneni verebilecek mi?

Bir önceki yıl Madmind Studios'un ortaya koyduğu başarısız (maalesef) korku oyunu Agony'nin yan oyunu, Succubus geçtiğimiz dönemlerde duyurulmuştu. Benzer tema içeren ve oynanış mekaniklerinde değişikliğe gitmeyen geliştiriciler, bu kez bir şeytanı kontrol etmemize imkan sağlayacak. Succubus Vydija isimli karakterin hikayesine odaklanacak olan yeni oyun, Agony'e nazaran pek fazla karanlık olmayabilir. Yayınlanan yeni videoda ise Succubus'un düşmanlarından bir tanesi olan Cherub'u görüyoruz. Çift başlı ve gövdeli olan karakter, oyunda  başımıza uzun süre boyunca bela olacaktır.

Succubus için yeni bir video paylaşıldı

Tüm bunların yanında geliştiriciler, Agony'de olduğu gibi Succubus'ta sansür olmayacağını açıklamıştı. Yayınlandığı dönemlede bu sebepten dolayı olay yaratan Agony, şiddet ve cinsellik unsurları sebebiyle sansüre yenik düşmüştü. Yapımcı firma Agony için sansürsüz bir mod yayımlayacağını duyurmuş, ancak finansal açıdan zor bir dönem geçiren MadMind Studio, Agony'nin sansürsüz versiyonunu iptal ettiğini duyurmuştu. Bu sefer geliştiriciler, Succubus'ta mali açıdan zorlanmamak için oyunu direkt 18+ olarak piyasaya sürecek. Aksiyon tarafının ağır basacağını söyleyen geliştiriciler, umarız bu kez bekleneni verebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Succubus için yeni bir video paylaşıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×