Sudden Strike 4'ten yeni video geldi

Sudden Strike 4'ten yeni video geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 18.07.2017 - 19:28
İkinci Dünya Savaşı konulu RTS'leri özlediniz mi?
2000'li yılların vazgeçilmez strateji oyunu Sudden Strike, dördüncü halkasıyla geri geliyor. İlk olarak Fireglow Games'in geliştirdiği Sudden Strike serisinin isim haklarını, hatırlayacağımız üzere Kalypso Media satın almıştı. Yaklaşık 1.5 yıldır geliştirilme aşamasında olan Sudden Strike 4, İkinci Dünya Savaşı'nı konu eden nadir gerçek zamanlı strateji oyunları arasında yer alıyor. Hali hazırda günümüzde ölmekte olan RTS türünü yeniden canlandırmak isteyen Sudden Strike 4, benzeri diğer gerçek zamanlı strateji oyunlarında olduğu gibi çoğunlukla üniteleri tek tek kontrol etme üzerine kurulu olacak. İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan 3 adet senaryo ve 20 adet görev barındıracak oyunu strateji oyuncuları heyecanla bekliyor.


Durdur-Başlat şeklinde olan taktiksel oynanış mekanikleri de bulunduran yapım, devasa çoklu oyuncu maçlara da ev sahipliği yapacak. Geliştricilerin söylediğine göre oyunda tarihte yer edinmiş 9 adet komutanla oynama imkanına sahip olabileceğiz. Diğer bir yandan oyun alanının, oyun sırasında yaşanan savaşlardan sonra değiştiğini hatırlatalım. Böylelikle oyun başında düşmana karşı yapacağınız plan, bu mekanik yüzünden her an bozulabiliyor. Oyuna daha gerçekçi bir hava ve derin strateji öğeleri eklediklerini söyleyen yapımcı ekip, gerçek zamanlı strateji oyunlarını seven oyuncuları sonuna kadar memnun etmek istiyor. Sudden Strike 4, 11 Ağustos tarihinde PlayStation 4 ve PC için çıkacak.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 10:12
Steel Division 1944 diorum susuyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 10:10
Betasını Oynuyorum, arkadaşın dediğin gibi eski tadını vermiyor he ama oynanırmı oynanır vakit öldürmek için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 18.07.2017 22:13
Video nerede?
Kalan Karakter : 300 Gönder
zivolder
zivolder 18.07.2017 22:00
Arkadaşlarım ve kuzenimle yıllarca ss forever ve ss 2 oynadık. Kuzenim bu oyunu denemiş ve eski tadı hiç vermediğini söyledi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×