Sudeki PC için geliyor..

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Sudeki PC için geliyor..
Xbox'ta 2004 yılının en iyi Rpg oyunlarından birisi olan Sudeki, PC için geliyor. Xbox versiyonunu Climax'ın yaptığı oyunu Pc için Zoo Digital Entertainment piyasaya sürecek. Sudeki'de Tal adındaki bir gencin kötülüğün kaynağı olan ve krallıklarını tehdit eden şeytana karşı mücadelesi konu alınıyor. Sudeki'nin PC versiyonu 2005 yılı içerisinde piyasada olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sudeki PC için geliyor..

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×