Suikastçiler İstanbul'da

Suikastçiler İstanbul'da

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.11.2012 - 15:19
Ayağınızı denk alın!
Dünyanın en ünlü ajanlarından Ajan 47'nin 14 Kasım'da İstanbul'a geleceği haberi hızla yayılıyor. Ajan 47'nin İstanbul'a geleceği haberini alan diğer ajanlar İstanbul'un kalabalık mekanlarında şimdiden harıl harıl 47'nin peşine düştüler.

Kadıköy ve Bağdat Caddesinde aramalarını sürdüren ajanlara bu mekanlarda Perşembe gününden itibaren sizin de rastlamanız olası.
 
Çok güvenilir kaynaklardan aldığımız haberlere göre ajanlar 8 Kasım saat 16:00 ve 18:00 arasında Kadıköy İskele mevkiinde Ajan 47'nin izini sürecekler.
 
TIGLON dünyaca ünlü HITMAN oyununun yeni bölümü ABSOLUTION için sokaklarda ajan kovalıyor. Oyun için yapılacak olan etkinlikler 8 Kasım Perşembe günü saat 16:00'da Kadıköy İskele Meydanında başlayacak. Bunu takip eden etkinlikler 9 Kasım'da aynı saatlerde Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal'da yapılacak. Etkinlik, 13 Kasım Salı günü 16:30 - 18:30 arası Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde devam edecek.
 
Suikastçiler İstanbul'da
ARANIYOR: BU ADAMI İSTANBUL'DA GÖRDÜNÜZ MÜ?
Ajanları sokaklarda takip ederek ajan 47'nin hikayesini siz de öğrenebilirsiniz.
 
14 Kasım Çarşamba günü Ajan 47'nin başrolünü üstlendiği dünyaca ünlü bilgisayar oyunu HITMAN ABSOLUTION'un basın lansmanı yapılacak. Lansman Barbaros Point Hotel'de bulunan The Game elektronik oyun arenasında gerçekleştirilecek.

Bu davete katılma şansını buradan yakalayabilirsiniz.
 
HITMAN ABSOLUTION yapımcısı Hakan Abrak oyunla ilgili geniş bilgi ve yenilikleri anlatacak ve katılımcılar oyunu oynayabilecekler.

Oyuncular Ajan 47 için şimdiye kadar hazırlanmış en zor kişisel görevlerle karşı karşıya kalacaklar.Teşkilat tarafından ihanete uğramış ve polis tarafından aranan Ajan 47’ye bu tehlikeli ve yozlaşmış dünyada kendi kurtuluşunu bulması için yardım etmek oyuncuların elinde.

Yeni çevrim içi mod olan KONTRATLAR’da ise oyuncular kendi  görevlerini oluşturup paylaşabiliyor olacaklar. Oyuncuların bir bölüm, hedef, silahlar ve kendi kurallarını ve yöntemlerini belirlemesi mümkün ve oldukça basit. Ayrıca HITMAN: ABSOLUTION’da oyuncuları,  IO Interactive’deki en iyi  suikastçiler tarafından tasarlanmış hazır KONTRATLAR da bekliyor olacak.

HITMAN: ABSOLUTION 20 Kasım 2012’de PlayStation3,  Xbox 360  ve Windows PC için satışa çıkıyor.

Hitman Absolution’dan daha fazlasını isteyenler için oyunun Professional ve Deluxe versiyonları da 20 Kasım’dan itibaren satışta. 
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×