Sundered'in çıkış tarihi yeni bir video ile duyuruldu

Sundered'in çıkış tarihi yeni bir video ile duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.07.2017 - 12:04
Neyse ki çok beklemeyeceğiz!
Son olarak Kickstarter süreci ile bir kez daha karşımıza çıkan Sundered için oldukça sevindirici bir haber geldi. Geçtiğimiz yıl çıkış yapan ve geçen hafta Steam üzerinden bedava olarak verilen Jotun'un yapımcılarının yeni oyunu Sundered'in çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Kapalı betası ile geçtiğimiz aylarda oyuncuların karşısına çıkan ve bizim de bu betaya ait bir video hazırladığımız Sundered'in 28 Temmuz'da, yani bu ay sonunda çıkış yapacağı resmi olarak açıklandı.

Birçok oyun severin gözünden kaçan Jotun, özellikle boss savaşları, atmosferi ve harkulade çizimleri ile övgüyü hakediyordu. Yapım ekibinin Jotun'da olduğu gibi bir kez daha tamamen el çizimleri ile oluşturduğu Sundered ise diğer oyuna göre çok daha komplike bir yapıda olacağını daha betasıyla kanıtladı diyebiliriz.

Oyunun çıkış videosuna baktığımızda ise hem hikaye hem de oynanış dinamikleri konusunda önemli ipuçları içerdiğini görüyoruz. Metroidvania tarzında olan Sundered'in çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 12:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2017 13:25
kanser etcek belli
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×